Karrier

A Nordtek Imexco Kft., az All In Packaging® (www.allinpackaging.com) üzemeltetője munkatársat keres

RECEPCIÓS pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező hívások fogadása/kezelése magyar illetve angol nyelven
  • Vendégek fogadása
  • Postai küldemények iktatása és szétosztása, postai ügyintézés
  • Adminisztratív feladatok ellátása (számlák szkennelése)
  • Irodavezető munkájának támogatása
  • Ad hoc jellegű feladatok (taxi rendelése, futár-rendelés stb, pénzügyi osztály munkájának segítése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word)
  • Pontos, precíz és gyors munkavégzés
  • Proaktív, talpraesett, türelmes személyiség

Előny:

  • Irodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Színes, nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos és érdekes feladatok, dinamikusan fejlődő munkahely

Munkaidő: napi 8 óra (8:00-16:00)

Teljes munkaidős állás, határozatlan idejű szerződéssel

Munkakezdés időpontja:  2018. április eleje

Munkavégzés helye: XIV. kerület, Szőnyi út

Ha felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, megfelelsz elvárásainknak, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@nordtek.hu e-mail címre!